Kalite Politikamız

- İDEAL MODEL Köklü geçmişi ve markası ile kendi sektöründe, Dünya’nın güvenilir ve tercih edilir, firmaları arasında yer almayı ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikasını bu doğrultuda düzenlemiştir.
- Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, müşterilerimizin sorunlarında çözüm ortağı olmak, daima vazgeçilmez hedeflerimiz arasında yer almıştır ve almaya devam edecektir.
- Dünya’nın önde gelen firmaları ile iş ortaklıkları kurarak, teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek, Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunabilmekteyiz.
- Hizmet verdiğimiz Müşteriler ve temsil ettiğimiz firmalarla ilişkilerimizde, gizlilik ve dürüstlük ilkeleri, en çok önem verdiğimiz, vazgeçilmez prensiplerimizdendir.
- Çalışanlarımız, şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda, bilgi ve sorumluluk paylaşımı ile yetkilendirilerek, takım ruhu sürekli zinde tutulmaktadır.
- Bu anlayış içerisinde, sunduğumuz ürün ve hizmette, uluslararası standartlarda etkin ve sürekli bir kalite sisteminin uygulanması hedeflenmiş ve şirketimizde ‘’ ISO 2001-2008 Kalite Yönetim Sistemi’’ standarttı esas alınmıştır.
- Belirlenen Firma politika ve hedefleri doğrultusunda, oluşturulan kalite politikasını anlamak, desteklemek, uygulamak ve Kalite Yönetim Standardının gereklerini bir yaşam biçimi olarak benimsemek tüm İDEAL MODEL Çalışanlarının görevidir.

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Haberler

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi - Cuma: 8:30 - 18:00

Istanbul/Turkey

İLETİŞİM